Vibrama - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV

Diskusia - KST Vibrama Malachov

Pre pridávanie príspevkov do diskusie je potrebné sa prihlásiť.

Strana [ 1 ] ... [ 230 ] [ 231 ] [ 232 ] [ 233 ] [ 234 ] [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] ... [ 243 ] [ 244 ]

Odpovedať | 23.11.2009

Georgia

Ahoj Vibrama, bolo super!!!
Ďakujem za krásnu sobotňajšiu turistiku,tatarák,za disko a super náladu.(a tie koláčiky ešte k tomu, úžas)
Klobúk dolu Vám, v tejto slušne povedané "uponáhľanej dobe" takéto niečo robiť pre ľudí.
Čaute nabudúce

Odpovedať | 22.11.2009

Dana Konček

ahojteeee,
ja sa tiež chcem poďakovať za všetky akcie, kt. som s vami zatiaľ absolvovala.
A ďakujem aj za včerajšiu turisticko-biftekovú bodku v Hronseku, ktorá bola eňo-ňuňo. Ste skvelá partia a je s vami bohovská sranda

Odpovedať | 21.11.2009

Vibrama

Na turistickej akcii Koncoročná turistika sa nás zúčastnilo 63 ľudí - Čo je nepochybne rekord návštevnosti na turistických akciach v minulosti. Čo sa týka nás vedenie - KST Vibrama Malachov - Veríme, že sme záver turistiky Tour 2009 ukončili tak ako sa k takémuto sviatku turistov :-) patrí a náleží.

22.11.2009

Hela reaguje

Nielen záver, ale aj celý turistický rok vyšiel super. Prialo nám vo väčšine aj počasie, videli sme kus Slovenska.
Chcela by som sa poďakovať organizátorom za odvedenú prácu, hlavne tebe Roman, lebo vidno, že si rád keď sa nám na túrach páči a sme spokojní. My si len sadneme do busu a vezieme sa, ale za tým je kopec organizačnej roboty a vybavovania. Nehovoriac už o sponzoroch. Tak nech ti to vydrží aj naďalej, aby sme mohli pochodiť ešte veľa kopcov a vidieť kus z našej prekrásnej prírody.

22.11.2009

richard reaguje

Ajja sa chcem podakovat celemu vyboru KST VIBRAMA za vsetky akcie tohoto roku,ci uz je to turistika,cyklistika alebo znacenie.Vcarajsie ukoncenie turistickej sezony bolo ceresnickou na torte tychto akcii a verim ze buduci rok bude rovnako super.Dakujeme.

22.11.2009

Danka Končekova reaguje

hello mila krnacovska mafia aj Dalo (neviem, kto z vas sa dostane k mailu ako prvy:-)) ),
vcerajsok vysiel na pathviezdickovu jednicku:-) Pocnuc pocasim, turickou, peknymi fotkami, dobrou naladou a konciac akciou v Hronseku.
Fakt dakujem, ze som sa mohla zucastnit aj zaverecnej akcie. No citim sa trochu ako cierny pasazier...

chalani,
chcem sa vas opytat - ako sa stat plnohodnotnym (platiacim) clenom klubu Vibrama na rok 2010? kedy sa plati clenske na novy rok? Dufam, ze mi neodpisete nieco trojzmyselne...haha. Dajte mi vedieť, tesim sa na kazdu akciu - je s vami bohovska zabava.

este raz dakujem a zelam pekny zbytok vikendu

Dana Koncekova

Odpovedať | 18.11.2009

Jana Krna

Chcem pozvať všetkých, ktorí majú radi ping-pong na turnaj, ktorý sa uskutoční v KD Malachov 12.12.09 (sobota), hodina bude upresnená. Tánička T. teším sa hlavne na Teba, ale aj ostatných, ktorí majú radi tento šport. Inak súbežne s touto akciou sa bude konať aj miestna zabíjačka ...

23.11.2009

Táňa T reaguje

Janka, veľmi rada prídem a dúfam, že nebudem sama. Teším sa už teraz. ahoj

23.11.2009

Táňa T. reaguje

Milí vibramisti, posledná tohtoročná turistika bola prekrásna. Aj tieto prechádzky majú svoje čaro, okrem toho že je u nás nádherne. No a posedenie nemalo chybu - aj fajné jedivo a aj dobrá zábava, prosto super. Vlastne, celý rok bol super. Ďakujem.
Teším sa na ďalšie akcie.
Ahojte

Odpovedať | 10.11.2009

vibrama

Dnes sme uzavreli počet porcii v pohostinstve u Jančiho/Hronsek. Akcia koncoročná turistika. Tí z Vás čo sa nestihli prihlásit a pídu nie je zaručená porcia.

Odpovedať | 09.11.2009

Hela

Ivko a Roman. Koncoročná turistika je v Bystrickej vrchovine a tá je súčasťou Zvolenskej kotliny. Trošku som ňúralo po nete a na www.treking.cz/regiony/slovensko_geomorfologicke_clenenie.htm
som našla toto. Je to celkom prehladné. Čau na horách.

09.11.2009

Hela reaguje

oprava www.treking.cz/regiony/slovensko_geomorfologicke_cleneni.htm

09.11.2009

Roman Krnáč reaguje

Opravene

09.11.2009

Roman Krnáč reaguje

Opravene

11.11.2009

Ivan reaguje

Hela môže byť. Ja som to našiel(pozeral) len na "hikeplanner" a tam bola v Poľane.

Odpovedať | 06.11.2009

IvanV

Máš chybičku v pozvánke koncoročnej turistiky. Myslím, že to nie je v pohorí Pohronského Inovca

06.11.2009

Roman Krnac reaguje

Hmm a kukal si sa dobre

07.11.2009

Ivan reaguje

Kukal a tri krát. Upresním kde, v informáciách.

08.11.2009

Roman Krnáč reaguje

http://www.karpaty.net/slovensko/pohronsky.htm

kukni tu

08.11.2009

ivan reaguje

To je pekný popis toho čo sme vlastne videli a boli minule, ale furt si myslím, že je to nie je v pohorí Pohronského Inovca ale Poľany, prípadne ako píšeš vyžšie v širšom zábere Slovenské Rudohorie.

09.11.2009

Roman Krnáč reaguje

Ja som s teba jelen Ivo ja by som tu chybu opravil len ja neviem kde ju maaaaaam hladat neviem kde napis linku alebo cestu ja sa na to uknem diky

Odpovedať | 06.11.2009

Gréta

Ahoj Roman,
a ja, že sa pridám k výberu najkrajších a najzaujímavejších fotiek, a Vy už máte finálové fotky. No čo už. Neskoro som sa spamätala :-(. Ale väčšina fotiek sa dostala do finále takých, ktoré som vybrala aj ja. Tak som spokojná :-).
Moje favoritky sú: 7,11,28,29,45,48,63,69,71,84,88.
A víťaznú fotku idete teraz ako vybrať, keď všetky sú pekné!??

Odpovedať | 05.11.2009

Vibrama

Juuu Helenka aj od teba maaam vysledky akurat som ta zabudol sem pripisat ale v zozname poroty figurujes

ospravedlnujem sa za to

Tak uz mame vybrate fotografie do finale.
Podla poroty ktora sa sklada z 23 ludi a tí vybrali takto

Fotografie s cislom : 1,11,15,45,48,51,63,68,69,84

Celkova vysledkova listina je k dispozicii v sekcii na stiahnutie /Ak niekto najde vo vysledkoch na vysledkovej listine chybu poslite mi o tom zmienku na e mail alebo sem do diskusie najneskor do utorka buduceho tyzdna.
Po tomto termine pripomienky nebudu akceptovane.

Dakujem

06.11.2009

IvanV reaguje

Dúfal som, že budem mať v semifinále o jednu viac, ale objektívne tieto sú lepšie, fakt to bude ľúty boj o víťazstvo. Veľa fajných ostalo mimo hry a z týchto by sa dal vydať aj kalendár.

Odpovedať | 04.11.2009

Hela

A ja som kde? Posielala som už včera.

Strana [ 1 ] ... [ 230 ] [ 231 ] [ 232 ] [ 233 ] [ 234 ] [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] ... [ 243 ] [ 244 ]
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Ak ešte nemáte svoje meno a heslo, zaregistrujte sa TU.
Anketa
Páči sa vám naša stránka?
(50707 účastníkov)

Áno 80 %
Nie 20 %
Tipy pre vás
23.02.2019 MURÁNSKA PLANINA – ČERTOVA DOLINA

Dátum: 23.02.2019
Dĺžka trasy: 4.70 km
Prevýšenie: 270 m
Voľných miest: 0

16.03.2019 VEĽKÁ FATRA – MALINÔ BRDO