Vibrama - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV

Diskusia - KST Vibrama Malachov

Pre pridávanie príspevkov do diskusie je potrebné sa prihlásiť.

Strana [ 1 ] ... [ 233 ] [ 234 ] [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ]

Odpovedať | 28.07.2009

Roman Krnáč

Som velmi rad, ze sa zapajate do diskusie. Hlavne kritikou, je to podnet na to, aby sme zlepsili nase pesie, ale aj cyklo tury.
Ak mate nejake nápady, ktore by mohli zlepsit nase akcie, sem s nimi. Piste do diskusie alebo priamo na e-mail vibrama@vibrama.sk, budem len rad.
Podla toho, ako mi ludia telefonuju, je problem s prihlasovanim na nase akcie cez internet, skusime to sprehladnit.
Co sa tyka cykloturistiky, je to tento rok novinka, v ktorej sa este mozu objavit problemy podobne ako v inkriminovanu nedelu. Je to o tom ze cyklo je individualna vec, kde mnoho cyklistov nie je od nas z oddielu. Nas je len zo 7, aj to nie vzdy vsetci pridu. Preto sa tomu nekladie vacsia pozornost aka by sa mala. A co sa tyka mna, mne to po akcii na Kriznej ani nijak nevyhovovalo, mam ine predstavy o tom, ako by mala akcia vyzerat - to by mohla nasa Zelka hovorit na reparate v tuto nedelu - akcia Pusty hrad, kde vela nechybalo a mali by sme 80 km bez nejakych velkych problemov. Ja presadzujem aj dlhe cyklisticke akcie, ale nie na doraz zo silami. Normalne tempo podla sil, kolko maju vikendovi cyklisti. Pre tych, co si chcu zatrenovat, az zlikvidovat sa na bicykli, je tu kazda nedela mimo nasich vibramistickych akcii.

Odpovedať | 26.07.2009

Vibrama

Odchod na turistickú akciu Malá Fatra je : Malachov 05:30 Kupeľná 05:40 Huštak 05:50 Žel. stanica 05:55 Sásová 06:00

27.07.2009

Anonym reaguje

Ahojte. Klasická otázka: Malachov otočka pod Malachovom?

28.07.2009

Vibrama reaguje

Ano otocka po Malachovom

Odpovedať | 26.07.2009

Ahojte. O kolkej je odchod na akciu Malá Fatra – Krivánska Fatra zo Sasovaj?

Odpovedať | 23.07.2009

Roman Krnac

Vsetkym rozhorceným prepaaaac nateraz nemam doma internet tak aj informacie budu stagnovat aj z toho prameniiii nedosledna informovanost nasich priaznivcov hlavne cyklo turistiky prosiiim volajte nie e majlujte na tel cislo 0918 512 099

Odpovedať | 21.07.2009

Jana Krna

Ahojte, ja len, že máme voľných pár miest do Kremnice. Robíme tam zájazd z Malachova na kupko vo štvrtok 23.7. Ak máte niekto záujem, info na 0908 914 458...

Odpovedať | 19.07.2009

Iveta

Chcela by som "poďakovať" organizátorom cyklo akcie Cenovo - Kordíky za "vydarenú" nedeľnú akciu, keď nás, ktorí sme prišli o 9,00 na Hušták nechali čakať a neunúvali sa oznámiť vopred ani cez internet, ani telefonicky, že akcia sa nekoná. Navyše nikto z kontaktných osôb v nedeľu od rána do cca 9,30 nedvíhal telefóny napriek tomu, že sme im traja stále telefonovali, aby sme zistili, čo sa stalo, keď sme sa o 9,00 stretli na Huštáku len traja z Vibramy, či ešte máme čakať, že niekto príde, alebo s Vibramou v tento deň nemáme počítať.
Je mi veľmi ľúto, že po všetkých pekných chvíľach strávených s Vibramou mám takúto skúsemosť.

20.07.2009

Hela reaguje

Musím sa pridať k Ivetke. Už skôr som písala v diskusii o tom, aby bolo v Tipoch pre Vás upozorňované aj na cyklotúry.
Taktiež som písala aj o info na trojdňovku, ale stále nič. Chápem, že je dovolenkové obdobie, ale pri väčšej vôli by to šlo.
Ale teším sa na ďalší výlet, pretože toto sú veci, ktoré sa dajú rýchlo vyriešiť.

Odpovedať | 16.07.2009

Stanley

Novinka - Zoznam turistov prihlásených na konkrétnu akciu si môžu registrovaní používatelia prezrieť na stránke "Zoznam účastníkov", prístupnej z hlavného menu. Odkaz sa v hlavnom menu zobrazí len prihláseným používateľom.

Odpovedať | 13.07.2009

Hela

Ahojte. Sobotňajší výlet do Tatier bol super, hlavne kvetena bola úplne úžasná a velmi pohladila moju /naše/ dušičku.
Aj počasie bolo milosrdné a doprialo nám pohlady hlavne na prekrásne Belianske Tatry.
Chcela by som sa spýtať ako to vyzerá s trojdňovkou, hlavne neviem aký je program.

Odpovedať | 28.06.2009

Vibrama

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal dnes v popoludňajších hodinách v súvislosti s očakávanými búrkami výstrahu 1. stupňa pre západné, stredné a severné oblasti Slovenska . Varovanie platí do neskorých večerných hodín.

Odpovedať | 17.06.2009

Vibrama

Pre vsetkych ktorý idu do Vysokych Tatier bude tu naplanovana akcia aj pre slabsích turistov takze netreba sa byt ci tuto akciu zvladnu alebo nie treba sa nam Beckarom akurat v autobuse ujednotit kam vyrazime ja mam navrhnutu trasu Sliesky dom Polsky hreben pripadne aj Vychodnu Vysoku ale nie je podmienka kazdy napad uvitam

19.06.2009

Renata reaguje

aj ja idem :-p, Zaza ma zapal dutin, takze vynechava, tak idem aj ja, ide aj Luci?

Strana [ 1 ] ... [ 233 ] [ 234 ] [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ]
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Ak ešte nemáte svoje meno a heslo, zaregistrujte sa TU.
Anketa
Páči sa vám naša stránka?
(50390 účastníkov)

Áno 81 %
Nie 19 %
Tipy pre vás
27.10.2018 VEĽKÁ FATRA – MOTYČSKÁ HOĽA 1292m

Dátum: 27.10.2018
Dĺžka trasy: 18.00 km
Prevýšenie: 1210 m
Voľných miest: 40

17.11.2018 MALÁ FATRA - ČIPČIE