Vibrama - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV

Diskusia - KST Vibrama Malachov

Pre pridávanie príspevkov do diskusie je potrebné sa prihlásiť.

Strana [ 1 ] ... [ 234 ] [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ] ... [ 249 ]

Odpovedať | 05.12.2009

Roman Krnac

Kukol som na fotografie z tohtorocnych tur. akciii a poviem bol to dobry rocnik. Okrem Tour 2009 sme stihli poznacit cervenu znacku od Tunelu v Kremnickych vrchoch az po Kralovu Studnu (mimochodom stanovali sme asi na najtvrdsej zemi cize na ceste). S obcou Turecka sme postavili smerovnik na Uplaze (vyborna akcia, super nalada aj ked nam pocasie nezaprialo). Za zmienku je aj Mnozstvo cyklo akciii treba spomenut sustredenia v CR a BS parada. Ja len dufam ze v roku a v sezone Vibrama tour 2010 sa nam podari to zopakovat.
Prejem uplne vsetkym ludkom ale aj tur.oddielom krasne sviatky vela zdravia a pokoja do noveho roku 2010

Roman Krnac

Odpovedať | 04.12.2009

Hela

Čafte. Nechystá sa náhodou zajtra niekto niekam do hôr? Počasie by malo byť celkom fajn.

07.12.2009

Hela reaguje

Nikto nič, ale bola som aspoň v sobotu pod Panskym dielom a malo to svoju atmosféru, maličké sneženie a výborný vzduch. Skoro žiadny KST nemá už program, ale ešte by sa dalo pochodiť a urvať si čas na prírodu aj v tomto predvianočnom čase.

07.12.2009

Roman reaguje

Turisticky program este nieje ale coskoro bude. Hel som na 17 strane chyba mi este 5 stran potom si sadneme k tomu zatial co som sa na to kukal Tatranci si pridu na svoje
Okrem ineho som presadil Priecne sedlo na jesen tak dufam ze nam pocko vynde ako v Prielome

08.12.2009

Hela reaguje

Už sa teším, zatial aspoň prstom po mape.

Odpovedať | 01.12.2009

Anka J.

Dnes som si pozrela foto z akcie smerovník Veľká fatra Úplaz a musím Vám zložiť poklonu,nakoľko robíte záslužnú činnosť, tie smerovníky sú v niektorých častiach našich hôr nie na orientáciu,ale skôr na dezorientáciu,takže ma veľmi teší,že robíte aj takéto veci.Zároveň sa tiež chcem podakovať za príjemné potulky po našej krásnej krajine,ktoré som mala možnosť s Vami absolvovať a prajem všetko dobré.

Odpovedať | 01.12.2009

Táňa T.

Ahojte smerovnikári,
je to fajn, že sa venujete aj takýmto činnostiam. Nech Vám chuť do nich vydrží dlho aj napriek nepriazni počasia - to Vám zatiaľ vyšlo vždy rovnako - sychravo a zimno.
Držte sa!

01.12.2009

Vibrana reaguje

Dakujeme za podporu Tana.
Aj my sme potom v Tureckej skonstatovali ze maaame uz tri oficialne smerovniky postavene Vibramou ale pocasie pri ich stavbach a udrzbach je vzdy rovnake. Hmla a dast ay tu bola uz aj zima. Smerovnik na kriznej sa nam podarilo natret az na tusim 3 krat. Vzdy sme zmokli a to na bajkoch. Co ti poviem je to tasky chlebik ale o to su silnejsie zazitky.

Ahoj

Odpovedať | 24.11.2009

Margaréta

Ahojte všetci!!!
Pripájam sa aj ja ku všetkým tým podomňou, ktorí sa už stihli poďakovať organizátorom všetkých turistických, či cyklistických akcií KST Vibrama za ich usilovnosť, vytrvalosť a trpezlivosť, ktorú musia mať pri organizovaní takýchto akcií, ako i všetkým členom tohto klubu, ktorí dotvárajú perfektnú atmosféru na týchto akciách. Veď stačí si spomenúť na terajšiu sobotňajšiu akciu - ukončenie tohoročnej letnej sezóny, ktorá bola ukážkových príkladom - výborná organizácia, perfektná nálada - pekná a príjemná precházka krásnou jesennou prírodou pri slnečnou teplúčkom počasí obohatená o posedenie pri ohníku a opekanie, ale i o exkurziu vo hvezdárni a krásne pohľady na okolie z hvezdárne a ukončená v príjemnom prostredí hronseckej krčmičky v družnom posedení. A tá atmosféra nemala chybu - perfektná nálada, super zábava a tanečky - no koment. Zvyknem chodiť aj s iným klubmi, ale čo sa týka dobrej nálady, zábavy a veselých, optimisticky naladených ľudí má Vibrama prvenstvo. Priznám sa, že nikde sa neviem tak super zabaviť, ako v spoločnosti vibramákov. Ďakujem a prajem organizátorom tohto klubu, aby im tento elán vydržal ešte dlho,dlho,dlho....

Odpovedať | 23.11.2009

Georgia

Ahoj Vibrama, bolo super!!!
Ďakujem za krásnu sobotňajšiu turistiku,tatarák,za disko a super náladu.(a tie koláčiky ešte k tomu, úžas)
Klobúk dolu Vám, v tejto slušne povedané "uponáhľanej dobe" takéto niečo robiť pre ľudí.
Čaute nabudúce

Odpovedať | 22.11.2009

Dana Konček

ahojteeee,
ja sa tiež chcem poďakovať za všetky akcie, kt. som s vami zatiaľ absolvovala.
A ďakujem aj za včerajšiu turisticko-biftekovú bodku v Hronseku, ktorá bola eňo-ňuňo. Ste skvelá partia a je s vami bohovská sranda

Odpovedať | 21.11.2009

Vibrama

Na turistickej akcii Koncoročná turistika sa nás zúčastnilo 63 ľudí - Čo je nepochybne rekord návštevnosti na turistických akciach v minulosti. Čo sa týka nás vedenie - KST Vibrama Malachov - Veríme, že sme záver turistiky Tour 2009 ukončili tak ako sa k takémuto sviatku turistov :-) patrí a náleží.

22.11.2009

Hela reaguje

Nielen záver, ale aj celý turistický rok vyšiel super. Prialo nám vo väčšine aj počasie, videli sme kus Slovenska.
Chcela by som sa poďakovať organizátorom za odvedenú prácu, hlavne tebe Roman, lebo vidno, že si rád keď sa nám na túrach páči a sme spokojní. My si len sadneme do busu a vezieme sa, ale za tým je kopec organizačnej roboty a vybavovania. Nehovoriac už o sponzoroch. Tak nech ti to vydrží aj naďalej, aby sme mohli pochodiť ešte veľa kopcov a vidieť kus z našej prekrásnej prírody.

22.11.2009

richard reaguje

Ajja sa chcem podakovat celemu vyboru KST VIBRAMA za vsetky akcie tohoto roku,ci uz je to turistika,cyklistika alebo znacenie.Vcarajsie ukoncenie turistickej sezony bolo ceresnickou na torte tychto akcii a verim ze buduci rok bude rovnako super.Dakujeme.

22.11.2009

Danka Končekova reaguje

hello mila krnacovska mafia aj Dalo (neviem, kto z vas sa dostane k mailu ako prvy:-)) ),
vcerajsok vysiel na pathviezdickovu jednicku:-) Pocnuc pocasim, turickou, peknymi fotkami, dobrou naladou a konciac akciou v Hronseku.
Fakt dakujem, ze som sa mohla zucastnit aj zaverecnej akcie. No citim sa trochu ako cierny pasazier...

chalani,
chcem sa vas opytat - ako sa stat plnohodnotnym (platiacim) clenom klubu Vibrama na rok 2010? kedy sa plati clenske na novy rok? Dufam, ze mi neodpisete nieco trojzmyselne...haha. Dajte mi vedieť, tesim sa na kazdu akciu - je s vami bohovska zabava.

este raz dakujem a zelam pekny zbytok vikendu

Dana Koncekova

Odpovedať | 18.11.2009

Jana Krna

Chcem pozvať všetkých, ktorí majú radi ping-pong na turnaj, ktorý sa uskutoční v KD Malachov 12.12.09 (sobota), hodina bude upresnená. Tánička T. teším sa hlavne na Teba, ale aj ostatných, ktorí majú radi tento šport. Inak súbežne s touto akciou sa bude konať aj miestna zabíjačka ...

23.11.2009

Táňa T reaguje

Janka, veľmi rada prídem a dúfam, že nebudem sama. Teším sa už teraz. ahoj

23.11.2009

Táňa T. reaguje

Milí vibramisti, posledná tohtoročná turistika bola prekrásna. Aj tieto prechádzky majú svoje čaro, okrem toho že je u nás nádherne. No a posedenie nemalo chybu - aj fajné jedivo a aj dobrá zábava, prosto super. Vlastne, celý rok bol super. Ďakujem.
Teším sa na ďalšie akcie.
Ahojte

Odpovedať | 10.11.2009

vibrama

Dnes sme uzavreli počet porcii v pohostinstve u Jančiho/Hronsek. Akcia koncoročná turistika. Tí z Vás čo sa nestihli prihlásit a pídu nie je zaručená porcia.

Strana [ 1 ] ... [ 234 ] [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ] ... [ 249 ]
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Ak ešte nemáte svoje meno a heslo, zaregistrujte sa TU.
Anketa
Páči sa vám naša stránka?
(50970 účastníkov)

Áno 80 %
Nie 20 %
Tipy pre vás
02.06.2019 SPIŠSKÝ HRAD

Dátum: 02.06.2019
Dĺžka trasy: 3.50 km
Prevýšenie: 60 m
Voľných miest: 0

08.06.2019 MALÁ FATRA – ŠÚTOVO, CHLEB 1645 m