Vibrama - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV

Diskusia - KST Vibrama Malachov

Pre pridávanie príspevkov do diskusie je potrebné sa prihlásiť.

Strana [ 1 ] ... [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ] [ 242 ] [ 243 ] [ 244 ]

Odpovedať | 18.08.2009

Vibrama

Upozornenie:
Pre prihlásených na trojdňovú akciu Vihorlat
Nutnosť zaplatiť zálohu !!!

pre člena KST Vibrama Malachov je konečná cena 20 €
pre nečlena KST Vibrama Malachov je konečná cena 60 €

v cene je zahrnutá doprava polpenzia 2x večera 2x raňajky a ubytovanie.
pre viac informácii prosím kontaktujte nás prostredníctvom E pošty - vibrama@vibrama.sk, alebo na telefonnych číslach 0905 564 577, 0918 512 099,

18.08.2009

Hela reaguje

Môžeme zálohu poslať na účet?

18.08.2009

Roman Krnáč reaguje

Ja si myslim že je možné poslať úhradu aj na účet. Účet je uvedený v kontaktoch, akurát je treba poslať na email vibrama@vibrama.sk kópiu o zaplatení.
Čo sa týka členského poplatku na akciu terba poslať celú sumu 20€ nech sa to nedelí.
Máme málo času na iné.

Odpovedať | 14.08.2009

Vibrama

Ospravedlnujem sa za neskore info bol som mimo mesta len dnes som sa vratil. Ano ide me z otocky pod Malachovom mal by ist Janko Rumancok a Palko Terem o ostatnych neviem ale viem zistit. Hel diky upozornujem trasa je exponovana v narocnom terene takze treba dodrzat najvacsie bezpecnostne opatrenia. Vibrama ma len cast tej Orlej na programe, ale urcite sa najdu co pojdu dalej ako je navrhovana trasa doporucujem vsetkym ackarom zostat pri povodnom plane trasy.

Odpovedať | 13.08.2009

Hela

Ahojte. Bus pôjde z otočky pod Malachovom?
Ide nás viac z Malachova, tak aby sme trafili miesto nástupu.
Ďalšie info: uvažuje sa aj s lanovkou na Kasprov, treba zlote?
Pre zdatných turistov malé info: nebrať palice, doporučuje sa prilba a rukavice.

Odpovedať | 10.08.2009

jana krna

WDermo ahoj, že sa už aj niekde konečne ukážeš... A o Tebou navrhovanú túru mám záujem - inak je pekný článok v Radničných novinách č. 8 o náučnom chodníku v Harmaneckej doline a o doline Túfna. Tak hádam niečo v sobotu dohodneš aj s ostatnými. A celkove si myslím, že by bol záujem aj o túry v rámci blížšieho okolia.

11.08.2009

lucka wdermo reaguje

Janka DAKUJEM ,,,,,
Idem na Orlie teda do polska, sa tam uvidime,

Odpovedať | 10.08.2009

Hela

Ahojte.
Áno táram sa kade-tade po našich horách. Niekedy sa vyberiem aj sama, väčšinou sa k niekomu pridám, alebo ideme spolu so sestrou. Výber túr najviac ovplyvňuje počasie a kombinácia spojov, čo je niekedy problém, hlavne v nedelu. Takže na budúce sa ozvem. Mala by som záujem aj o opísanú túru wdermo.
Kedy sa to plánuje?

10.08.2009

Hela reaguje

Poteším sa keď sa ku mne niekto z Vás pridá.

Odpovedať | 07.08.2009

Vibrama

Ludkovia co by ste povedali ze by ste sa prostrednictvom nasej web stranky vedeli podelit o tom kde planujete akciu mimo nasich akcii bolo by to fajn sa stretnut aj mimo nasich podujati. Narazam na Helcu ta sa tara kade tade ja by som sa rad prial aj mimo planu na nejku akcu ja by som to poriesil v sekcii tipy pre nas. Na Hiking.sk to ficiiii zeby sme sa aj mi zaangazovali. zatial by som potrboval vas nazor. Dakujem

08.08.2009

wdermo-grafolog reaguje

Ahojteee
Chcem pozdravit vibramu a propomenut, ze do Polska idem.
Roman buduje sa to dobreeee. A hadam by som mal aj aktivitu mimo programu.
Co tak menej nakladna cesta od harmanaca jaskyna cez jaskyne a vapencove brala do doliny tufna. Pozor nie je tam znacka ale chodnik poznam, Je tam cho Tisov. Krasna prechadzka medzi dolinami po hrebeni a jaskynne utvari. Trasa tak na 5hod. Mate zaujem??
WDERMO, vdermo20@gmail.com

Odpovedať | 05.08.2009

Gréta

Ahoj Romčo, mrzí ma to, ale musela som sa odhlásiť aj z 3-dňovky. Aspoň bude mať možnosť ísť niekto iný. Totíž s týmto termínom sa mi krížovala ďalšia akcia-Ukrajina. Netušila som, že ju Tomáš naplánuje presne v termíne plánovanej Vašej 3-dňovky. Nuž čo, snáď mi 3-dňovku s Vami podarí zabsolvovať na budúce.
Ináč fotky z Malej Fatry sú fantastické. Vidno, že ste sa mali super.
Čauko!

Odpovedať | 04.08.2009

Hela

Ahojte. Výlet v Malej Fatre bol super, počasie na túry ako vyšité, hrebeňovka nádherná, partia super a aj nálada bola na jednotku. Takéto túry zbožňujem a prevýšenia hore-dole mám najradšej. Svalovicu nemám a Tebe Roman prejde, aspoň budeš mať na čo spomínať.

06.08.2009

Roman reaguje

Napisala si to presne Hell a svalovka presla v utorok uz je to ok

Odpovedať | 04.08.2009

Roman Krnáč

Dakujem vam baby za prispevok kazdopadne sa to cenni ak niekto da vediet ze na akciu nejde co sa tyka Malej Fatry vylet bol skvelý ti co boli aj na Stohu podelte sa o tuto skusenost. Mne este teraz doznieva svalovica ludia ja som nemal svalovku takuto ani nepamataaam
s pozdravom majte sa s pozdravom Roman

04.08.2009

Táňa reaguje

Roman,
ja som mala tiež svalovku (a ešte aj mám), ale zvláštne je to, že svalovky nemávam. Asi bol na vine mesiac.Ale aj tak to stálo za to. Prekrásny deň a splnila som si jeden z mojich snov.

Hela,
Ty si ako kamzík, ozaj by som chcela vedieť, aká túra by Ti robila problémy. Nech Ti to takto vydrží dlho.

ahojte

05.08.2009

Hela reaguje

Táni dík za poklonu, ale krušné chvílky mávam aj ja. Ale stačí to prekonať a potom to už ide.

07.08.2009

Roman Krnáč reaguje

Tanicka maaas pravdu ja dumaam cim by sme polozili nasu Helenku nic ma nenapada ked ta aj ruksaky nosí vacsie ako ostatny takze zrejme zatatou to nepojde hmmm prajem vsetkyym aby im turisticky entuziazmus vydrzal povedzme naveky xxxxxi

07.08.2009

Vibrama reaguje

Paaaaradicka ludia diskusia naaaam ficiiiii len tak dalej

Odpovedať | 04.08.2009

Táňa

Žiaľ, aj ja som sa musela odhlásiť z turistiky Orla Perč. Dúfam, že sa nájde záujemca, ktorý ma nahradí.
Prajem Vám príjemné počasie.

PS: Malá Fatra vyšla fantasticky. Dík.

Strana [ 1 ] ... [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ] [ 242 ] [ 243 ] [ 244 ]
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Ak ešte nemáte svoje meno a heslo, zaregistrujte sa TU.
Anketa
Páči sa vám naša stránka?
(50707 účastníkov)

Áno 80 %
Nie 20 %
Tipy pre vás
23.02.2019 MURÁNSKA PLANINA – ČERTOVA DOLINA

Dátum: 23.02.2019
Dĺžka trasy: 4.70 km
Prevýšenie: 270 m
Voľných miest: 0

16.03.2019 VEĽKÁ FATRA – MALINÔ BRDO