Vibrama - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV

Diskusia - KST Vibrama Malachov

Pre pridávanie príspevkov do diskusie je potrebné sa prihlásiť.

Strana [ 1 ] ... [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ] [ 242 ]

Odpovedať | 16.07.2009

Stanley

Novinka - Zoznam turistov prihlásených na konkrétnu akciu si môžu registrovaní používatelia prezrieť na stránke "Zoznam účastníkov", prístupnej z hlavného menu. Odkaz sa v hlavnom menu zobrazí len prihláseným používateľom.

Odpovedať | 13.07.2009

Hela

Ahojte. Sobotňajší výlet do Tatier bol super, hlavne kvetena bola úplne úžasná a velmi pohladila moju /naše/ dušičku.
Aj počasie bolo milosrdné a doprialo nám pohlady hlavne na prekrásne Belianske Tatry.
Chcela by som sa spýtať ako to vyzerá s trojdňovkou, hlavne neviem aký je program.

Odpovedať | 28.06.2009

Vibrama

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal dnes v popoludňajších hodinách v súvislosti s očakávanými búrkami výstrahu 1. stupňa pre západné, stredné a severné oblasti Slovenska . Varovanie platí do neskorých večerných hodín.

Odpovedať | 17.06.2009

Vibrama

Pre vsetkych ktorý idu do Vysokych Tatier bude tu naplanovana akcia aj pre slabsích turistov takze netreba sa byt ci tuto akciu zvladnu alebo nie treba sa nam Beckarom akurat v autobuse ujednotit kam vyrazime ja mam navrhnutu trasu Sliesky dom Polsky hreben pripadne aj Vychodnu Vysoku ale nie je podmienka kazdy napad uvitam

19.06.2009

Renata reaguje

aj ja idem :-p, Zaza ma zapal dutin, takze vynechava, tak idem aj ja, ide aj Luci?

Odpovedať | 17.06.2009

Vibrama

Ahoj El. Spravne na Kupelnej 5:00 ale ak ides z Malachova bude autobus pristaveny na otocke pod Malachovom 4:40

18.06.2009

Hela reaguje

ďakujem za info. Chcem upozorniť na dobre oblečenie, lebo sa má ochladiť a Tatry sú sčasti pod snehom, hlavne sedlá. S počasím to tiež nevyzerá velmi optimisticky, ale hádam prechod slubovaného studeného frontu nebude dramaticky a budú nám dopriané pohlady na naše velhory.

Odpovedať | 17.06.2009

Hela

Ahojte. Pre istotu sa radšej opýtam, odchod busu v sobotu je o 5-tej na zastvávke Kúpelná. Na http://turka.sk je uvedený čas odchodu 4.30.

Odpovedať | 15.06.2009

Richard

ahoj.vcerajsia cyklotura na Kriznu bola super a bol som milo prekvapeny ucastou.som rad ze Vibrama rastie aj v tomto smere.len tak dalej.

Odpovedať | 15.06.2009

Hela

Ahojte. Velmi ma mrzí, že som si nevšimla v programe dátum na cyklo 14.6. Ešte v sobotu večer som hladala info na webe.Je to moja chyba, ale Roman nemohli by ste na webe upozorniť aj na cyklotúry? Hela

Odpovedať | 05.06.2009

Hela

Ahojte. Závidíme Vám teplúčko a prajeme ešte pekný zostávajúci čas v teplých krajoch.

Odpovedať | 04.06.2009

Anonym

Sme na dovolenke > Thassos je tu pernamentne 100 stupnov a velmi pekne pocasie ani kvapka dazda
s pozdravom Fero , Ivo Roman a zbytok dovolenkujucich papa

PS: bicykel uz nechceme ani vidiet

Strana [ 1 ] ... [ 235 ] [ 236 ] [ 237 ] [ 238 ] [ 239 ] [ 240 ] [ 241 ] [ 242 ]
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Ak ešte nemáte svoje meno a heslo, zaregistrujte sa TU.
Anketa
Páči sa vám naša stránka?
(50564 účastníkov)

Áno 81 %
Nie 19 %
Tipy pre vás
Tipy pre nás
Tipy pre nás
Meniny

Dnes je 13. december,
meniny má Lucia.

Počasive pre Slovensko