Vibrama - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV

Diskusia - KST Vibrama Malachov

Pre pridávanie príspevkov do diskusie je potrebné sa prihlásiť.

Strana [ 1 ] ... [ 280 ] [ 281 ] [ 282 ] [ 283 ] [ 284 ] [ 285 ]

Odpovedať | 10.04.2009

michalvalent

Čau na horách!
V programe nevidím okrem preteku 8.V., žiadne cyklotúry - nie súv pláne?

MVA

14.04.2009

Krnáč Roman reaguje

Serus Michal akurat sme sa o tebe bavili ale v dobrom ty aj zijes do vcera sme boli na cyklistickom stvordennom sustredeni v Banskej Štiavnici, Co csa týka cyklo akcii samozrejme ze su len si lepsoe kukni program . Inak zacali sme spolupracu s cyklo oddielom Witzenmann kukni su tam fotografie už zo štyroch pretekov
maj sa

Odpovedať | 06.04.2009

Krnáč Roman

Davam do pozornostclanok najdete ho tu

http://hiking.sk/hk/ar/1150/babia_hora_zimny_polsky_okruh.html

Odpovedať | 06.04.2009

Krnáč Roman

Tak nie foto ani trochu nieje podla poradia ak bude niekto chciet tak to premenim
ahojte

Odpovedať | 03.04.2009

Vibrama

http://hiking.sk/hk/ar/1129/naslepo_do_sedla_durkova.html na stránke www.hiking.sk nájdete kopec dobrých článkov

Odpovedať | 02.04.2009

Krnáč Roman

Túto správu som obdržal od známeho týmto prosim všetkým ktorí si neprajú aby im boli posielane informácie o turistických akciach - rsp. pozvánky na naše turisticke akcie aby mi napísali o vyradenie zo zoznamu

Text samotnej správy:
Nazdar Roman,
je síce fajn, že mi posielaš informácie o vašim plánovaných túrach ale prečo mi posielaš info o zájazde, kde nejdem. Keď už máš taký vymakaný informačný servis, tak by to stačilo poslať e-mail ľuďom, ktorí idú na zájazd. Určite by sa potešili neprihlásení na zájazd, že im nezahlcuješ poštu nevyžiadanou pošou.

S pochopením

Tomáš

Odpovedať | 01.04.2009

Krnáč Roman

20.3.2009 - Lavínová výstraha


Pre oblasť Veľkej a Malej Fatry je vyhlásený 3. stupeň lavínového nebezpečenstva (t.j. zvýšené lavínové nebezpečenstvo). Vo vysokohorskom prostredí Západných, Vysokých a Nízkych Tatier je to 4.stupeň (t.j. veľké lavínové nebezpečenstvo) z 5-dielnej medzinárodnej stupnice. Horská záchranná služba neodporúča plánovať si v najbližších dňoch lyžiarske túry vo voľnom teréne. Vyznačené zjazdové trate v lyžiarskych strediskách sú bezpečné, no treba sa riadiť pokynmi prevádzkovateľov stredísk, prípadne Horskej záchrannej služby. Zimné chodníky po vysokohorské chaty sú otvorené, avšak je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť . Návštevníkom odporúčame nosiť lavínovú výbavu, predovšetkým lavínový vyhľadávací prístroj, lavínovú lopatu a sondu. Podrobnejšie informácie o lavínovej situácii sa dozviete na www.laviny.sk alebo na tel. čísle 044/5591695.

Odpovedať | 31.03.2009

Hela

Ahojte. Teším sa na sobotu, hádam aj počasie bude OK. Len dúfam, že sa vrátime tak, aby sme stihli voliť.

31.03.2009

Roman Krnáč reaguje

Je vic ludi ktori si tuto povinnost radi splnili tak kazdopadne to nebudeme pretahovat

02.04.2009

Anonym reaguje

Ja som si pre istotu vybavil voličský, ak tam niekde najdem miestnosť

Odpovedať | 19.03.2009

Jana Krnáčová

Ahojte, ja len že kedy prídete hrať do Malachova ping-pong, je to len na Vás, ktorý termín si vyberiete. Bude sa hrať na 5 - 6 stoloch, takže žiadne obavy, že sa budete nudiť.A ešte jeden návrh. Chalani čo sú takí dobrí vo varení gulášu, či neskúsia aj súťaž vo varení halušiek v Tureckej 30.mája - my ostatní radi prídeme povzbudiť.

24.03.2009

Krnáč Roman reaguje

Janka ja pinpong neviem hrať všetky moje pokusy hrať túto hru skončili zle

Odpovedať | 16.03.2009

Krnáč Roman

Barbi vyprázni si e mail na a zete mas ho plný

17.03.2009

Barbara reaguje

Roman, ďakujem, že na mňa myslíš s pozvánkami aj keď som nemala zatiaľ čas sa k Vám pridať. Ale kukám všetky fotky, videá, čítam diskusie, zháňam 2 percentá, a v apríli sa už konečne pridám aj ja:-) Vynovená stránka je super.

17.03.2009

Krnáč Roman reaguje

To je predsa samozrejmé

Odpovedať | 16.03.2009

Krnáč Roman

Ahoj ti ktorí majuú zaujem vidiet ešte viac fotiek zo Slovenskeho Raja tu je link na Mirove fotky
http://www.seabb.sk/php/foto-2009/Slovensky%20raj%2014-03/index.html

Strana [ 1 ] ... [ 280 ] [ 281 ] [ 282 ] [ 283 ] [ 284 ] [ 285 ]
Prihlásenie
Meno:
Heslo:
Ak ešte nemáte svoje meno a heslo, zaregistrujte sa TU.
Anketa

( účastníkov)
 
Tipy pre vás
09.11.2024 MURÁNSKA PLANINA – TŔSTIE 1121m

Dátum: 09.11.2024
Dĺžka trasy: 15.00 km
Prevýšenie: 690 m
Voľných miest: 33

23.11.2024 KONCOROČNÁ OPEKAČKA

Dátum: 23.11.2024
Dĺžka trasy: 0.00 km
Prevýšenie: 0 m
Voľných miest: 45

Tipy pre nás
Tipy pre nás
Meniny

Dnes je 22. október,
meniny má Sergej.

Počasive pre Slovensko